Winstrol Stanazol Wino stosowanie i działanie Sklep Sterydy

Winstrol Stanazol Wino stosowanie i działanie Sklep Sterydy

Wiele leków dostępnych bez recepty jest bardzo męczących dla wątroby. W rzeczywistości niektóre są bardziej hepatotoksyczne niż wiele sterydów anabolicznych. Stosowanie leków dostępnych bez recepty należy ograniczyć do przypadków, gdy jest to absolutnie konieczne. Zaleca się również uzupełnienie suplementem detoksykacyjnym wątroby podczas stosowania Winstrolu lub jakiegokolwiek sterydu C17-aa. Jeśli zastosujesz się do tych zasad podczas cyklu, to wszystkie wskaźniki powinny po cyklu wrócić do normy.

Obydwie związki są odpowiedzialne za „efekt gąbki”, czyli zalanie mięśni wodą. Winstrol posiada grupę c17 alfa i niestety jest bardzo szkodliwy dla wątroby, wersja oralna jak i iniekcyjna. Zażywanie winstrolu nie powinno trwać dłużej niż 4-6 tygodni. Środek jest toksyczny i jego długotrwałe przyjmowanie powoduje szereg niepożądanych skutków. Zastosowanie kuracji w parze z takimi środkami jak Dianabol, Testosteron lub Deca-Durabolin pozwala osiągnąć nie tylko efekty siłowe, ale również i wypracować większą masę. Efektem takiego cyklu jest piękna i pokaźna objętościowo rzeźba.

  • Stanozolol najlepiej sprawdzi się w budowie suchej masy mięśniowej, zapewniając ostrzejszy i bardziej zarysowany wygląd mięśni, w szczególności u szczupłych osób.
  • W związku z tym może wywoływać w organizmie szereg niepożądanych skutków.
  • Panuje opinia, iż jest słabsza gdyż środek zanim dostanie się do krwiobiegu przechodzi ’fazę pierwszego przejścia’ czyli zostaje w części dezaktywowany w wątrobie.
  • Spowodowane jest to tym jakie jest jego działanie w organizmie.
  • Artykuł ma charakter jedynie informacyjny i nie może być traktowany jako instrukcja przyjmowania dopingu.

Środek ten wpływa w sposób aktywny nie tylko na tkankę mięśniową ale również na struktury stawów, układ nerwowy czy skórę. W zależności od formy, w jakiej jest podawany wykazuje różny czas aktywnego działania. W przypadku tabletek mówimy o 6 do 8 godzin, w przypadku zastrzyków, czas ten może wynosić nawet 48 godzin. Stanozolol, którego nazwa handlowa to Winstrol to substancja, która jest syntetycznym sterydem anaboliczno-androgennym. Był również wykorzystywany w odbudowie masy ciała i tkanki mięśniowej u pacjentów, którzy przeszli operacje, choroby przewlekłe lub inne schorzenia prowadzące do utraty masy mięśniowej.

Winstrol w okresie ciąży i karmienia piersią

Warto również wspomnieć, że Stanazolol wykazuje niewielkie powinowactwo do globulin wiążących hormony anaboliczne. Aktywny środek wpływa na struktury https://www.axime.co/2024/02/01/kurs-turinabolu-nowe-informacje-o-popularnym/ stawów, tkankę mięśniową oraz układ nerwowy i skórę. Winstrol to anaboliki, które zaliczają się do grupy pochodnych DHT (dihydrotestosteronu).

Regulują gęstość kości oraz wzrost, ochraniają stawy, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu krążenia, mają też swój wkład w spermatogenezę. Małe dawki stanazololu w cyklu masowym powodują obniżenie poziomu SHBG. Winstrol / stanazolol może potęgować działanie anaboliczne stosowanych razem z nim sterydów.

W przypadku mężczyzn wymaga zastosowania PCT po skończonym cyklu. Okres stosowania jaki uznaje się za względnie bezpieczny to czas do 8 tygodni. Należy jednak wykonać odpowiednie badania zarówno przed, w trakcie, jak i po cyklu w celu monitorowania stanu zdrowia. Winstrol to steryd anaboliczny i jako taki nie jest dopuszczony do legalnego użytkowania w sporcie. Jego stosowanie będzie zatem wiązać się z konsekwencjami, również natury zdrowotnej.

Ponieważ winstrol wpływa na szybkość wchłaniania się składników odżywczych w błonach komórek mięśniowych, w organizmie sportowca buduje suchy mięsień, czyli pozbawiony tłuszczów i wody. Jest pochodną metabolitu testosteronu – najbardziej znanego hormonu, które wspiera syntezę białek i stymuluje rozwój mięśni. Mimo to jest bardzo popularny wśród wykonawców rozmaitych dyscyplin sportowych – nie tylko wśród kulturystów. Mimo to, w 2007 roku w ciągu 3 miesięcy, aż 28 przebadanych zawodników przyłapano na dopingu. W związku z powtarzającym się problemem w 2015 roku, wiele krajów zaostrzyło sankcję wobec sportowców sięgających po substancje dopingujące – w tym po stanozolol, znany pod nazwą winstrol.

Coś na temat WINSTROLU

Wprawdzie ma wysoką ocenę anaboliczną – więc można by pomyśleć, że jest lepszy do budowania masy – jednak prawda jest taka, że bardzo dobrze nadaje się do cykli redukcyjnych. Dzieje się tak, ponieważ ta sama podwyższona aktywność anaboliczna może chronić twoje ciało przed utratą mięśni, jednocześnie pozwalając Ci schudnąć. Co ważniejsze jeżeli zrobisz to dobrze to w ciągu kilku tygodni możesz się cieszyć ze znacznej utraty tłuszczu i wagi. Na ogromny plus Stanozololu możemy zapisać to że nie zatrzymuje on tak wody w organizmie. Grupa III (szare kwadraty) zastrzyk 1000mg TU w tygodniu 0,6,12 i 18 w kombinacji z dzienną dawką „northisteron” Acetal oralny w dawce 10mg/dziennie w tygodniach 0,6 i 18. Jestem pewny, że znacie wszystkie różnice pomiędzy wersją oralną a iniekcyjną.

Winstrol – efekty uboczne

Ze względu na okres aktywnego półtrwania który trwa około 9 godzin, przyjmowaną dawkę należy podzielić na dwie części. Istnieje wiele objawów zatrucia winstrolem, które można zaobserwować. Najgroźniejszym powikłaniem jest jednak objaw związany z dysfunkcją wątroby. Bóle brzucha, oddawanie jasnych stolców oraz ciemnego moczu. Zatrucie winstrolem może objawiać się również zmęczeniem, nudnościami albo wymiotami, zażółceniem cery lub białek oczu — są to charakterystyczne objawy przy chorobie jaką jest żółtaczka.

Jeśli mowa o wpływie na nasz organizm, Winstrol jest jednym ze środków nisko androgennych, co oznacza, że nie przyczynia się do gromadzenia wody w organizmie. Stanozolol wpływa na zwiększenie produkcji czerwonych krwinek, co przekłada się na lepsze zaopatrzenie organizmu w tlen podczas intensywnego wysiłku. Warto wspomnieć także o tym, że wpływa on na znaczny przyrost siły bez przybierania na wadze. Z tego powodu często wykorzystywany jest przez sportowców, którzy uprawiają dziedziny w których występują kategorie wagowe.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *